Kurs na prawo jazdy możesz zrobić na dwa sposoby

Niewiele z Was wie, że kurs na prawo jazdy można zaliczyć na dwa sposoby, a wykłady – w zależności od wyboru opcji – wcale nie są obowiązkowe. Taki kurs bez wykładów powinien też być tańszy, jednak o materiały do nauki musisz zatroszczyć się sam.

Kurs nauki jazdy. Masz dwie możliwości

Po uzyskaniu numeru PKK możesz zapisać się na kurs. Szkolenie możesz przejść jedną z wybranych przez siebie dróg:

  1. Kurs z wykładami. Zapisz się na pełny kurs w szkole nauki jazdy – teoria + praktyka. Po ukończonym kursie zapisz się na egzamin teoretyczny (testy na prawo jazdy) i praktyczny, lub
  2. Kurs bez wykładów. Do egzaminu teoretycznego przystępujesz zanim zapiszesz się do nauki jazdy. Przygotuj się samodzielnie do egzaminu teoretycznego a w szkole nauki jazdy weź udział jedynie w szkoleniu praktycznym. Jak zrobić kurs nauki jazdy tą drogą?
    1. Przygotuj się do egzaminu teoretycznego. Bardzo pomocne będzie dostęp do pełnej oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych. Znajdziesz ją na ZdamyTo.com.
    2. Zapisz się na egzamin teoretyczny w WORD. Weź ze sobą swój numer PKK, Gdy zdasz testy na prawo jazdy w WORD, udaj się do wybranej przez siebie szkoły nauki jazdy i zapisz się na szkolenie praktyczne. Weź ze sobą swój numer PKK.
    3. Ukończ szkolenie praktyczne
    4. Zapisz się na egzamin praktyczny w WORD. Weź ze sobą swój numer PKK.

Dalsza droga uzyskiwania prawa jazdy jest taka sama w obu sposobach uzyskiwania uprawnień. Niezależnie od wyboru rodzaju kursu solidne przygotowanie teoretyczne jest niezbędne. Ogromną pomocą będzie ZdamyTo.com – pełna teoria on-line wraz z pełną oficjalną bazą pytań stosowanych w testach na prawo jazdy.

Wymagania dla zdjęcia do prawa jazdy

Chcesz zapisać się na kurs albo jazdy dodatkowe? Kliknij tutaj

Leave a Comment