Ranking OSK 2018: Kto w Zamościu najlepiej przygotowuje do egzaminu w WORD?

Nauka jazdy Quattro, OSK Cabrio, czy Dobra Szkoła? Która nauka jazdy najlepiej przygotuje Cie do egzaminu na prawo jazdy w WORD Zamość? Oto ranking zdawalności nauk jazdy w Zamościu 2018.

…odpowiemy już na wstępie – żadna z nich.

Tegoroczny ranking zdawalności nauk jazdy w Zamościu odrobinkę namieszał na rynku szkoleniowym. Na szczycie zestawienia nie znalazła się ani Dobra Szkoła, ani Cabrio, ani tym bardziej nauka jazdy Quattro, które od lat do zestawienia top 5 nie łapie się w ogóle.

Pod artykułem bonus – zestawienie zdawalności szkół nauki jazdy w Zamościu za lata 2013-2018.

Jedną z najlepszych szkół  nauki jazdy w Zamościu okazała się nowa nauka jazdy –  Nauka Jazdy Turbo. Jej właściciel  w wypowiedzi dla Kroniki Tygodnia przyznaje:

Powstaliśmy w marcu 2018 roku. Od początku cieszymy się dużym zaufaniem ludzi, którzy nas wybierają. Zawdzięczamy to naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Chcemy, aby świetna atmosfera i życzliwość jaka jest w szkole zachęcała do wyboru naszej oferty jeszcze więcej osób

Nauka Jazdy Turbo została założona przez Dariusza Gawłowskiego oraz byłego egzaminatora WORD Zamość Krzysztofa Kimaka

https://www.youtube.com/watch?v=lwl7zKUqWmk&t=2s

Nauka jazdy Zamość – ranking 2018

W rankingu nauk jazdy wzięto pod uwagę jedynie te ośrodki szkolenia, które na kategorii B prawa jazdy  przeszkoliły w 2018 więcej niż 10 kursantów.

Z testami na prawo jazdy najlepiej poradzili sobie kursanci nauki jazdy Pieczykolan.

Jeśli już tak bardzo interesuje Cię zdawalność nauki jazdy, musisz pamiętać, że wskaźnik ten bardzo łatwo zmanipulować:

  • nauki jazdy podają zdawalność średnią na wszyskie kategorie. Statystycznie wygląda to bardzo ładnie, musisz jednak wiedzieć, że średnią zdawalność ciągną w góre statatystyki zdawalności np kat. C, gdzie bez problemu wynosi ona nawer i powyżej 80 procent,
  • nauki jazdy podają zdawalność średnią z teorii i praktyki. Taki wsaźnik wprawdzie może wygląda imponująco na papierze, jednak kompletnie nic nie mówi o szkole nauki jazdy,
  • ośrodki szkolenia mogą chwalić się najwyższą zdawalnością, nie tłumacząc jakiej kategorii ta zdawalność dotyczy ani jakich egzaminów (teoria czy praktyka), nie wspominając już o okresie objętym badaniem takiej „zdawalności”,
  • nauki jazdy mogą chwalić się najwyższą zdawalność nie uzyskując jej w żadnej kategorii egzaminu na prawo jazdy ani w żadnym jego rodzaju.

O nieprawdziwych zdawalnościach nauk jazdy w Zamościu poczytaj: Żenujący ranking OSK w Zamościu

Ranking 2013-2018

Poniżej zestawienie wyników zdawalności top 5 zamojskich nauk jazdy w latach 2013-2018. W zestawieniu ujęto jedynie te nauki jazdy, które w przeciągu 5 ostatnich lat znajdowały się w zestawieniu najlepszych szkół nauki jazdy w Zamościu.


Leave a Comment