Skrzyżowania w Zamościu, testy na prawo jazdy czyli nowoczesny podręcznik

partyzantow zamosc

Czy płytka i książka to w dzisiejszych czasach wystarczające materiały? Zmiana sposobu szkolenia i egzaminowania spowodowała konieczność stosowania innych form nauczania. Poniżej rewolucyjne materiały do kursu nauki jazdy które pozwolą Ci solidnie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy.

Zobacz też: skrzyżowania w Zamościu: filmy z instruktażem

Pamiętaj, uczysz się przepisów o ruchu drogowym więc, aby w pełni zrozumieć wszystkie zasady powinieneś uczyć się na obrazach ożywionych, pełnych akcji i dynamiki.

Dlaczego skuteczniej uczyć się przepisów z e-kursu na komputerze lub tablecie niż korzystając jedynie z tradycyjnej książki?

Ilustracje w książce są nieruchome i nie mogą oddać realizmu sytuacji na drodze.

Innowacyjne materiały do kursu nauki jazdy z gwarancją zdania

Nowe testy on-line

Testy egzaminacyjne na ZdamyTo.pl to setki pytań, które możesz spotkać na egzaminie państwowym w Twoim mieście! Dzięki umowie o współpracy pomiędzy PWPW, a właścicielem ZdamyTo.pl od 7 stycznia 2014 r. na portalu Zdamyto możesz rozwiązywać testy i uczyć się odpowiedzi na pytania, które w zdecydowanej większości są zbieżne z oficjalną bazą pytań.

E-kurs na prawo jazdy

E-kurs ZdamyTo to multimedialny podręcznik, czyli najnowocześniejsze materiały do nauki teorii i skutecznego przygotowania się do egzaminu teoretycznego. Korzystając z E-kursu masz dostęp do kilkuset animacji sytuacji drogowych, setek filmów i zdjęć. Możesz także rozwiązywać ćwiczenia oraz kontrolować postępy w nauce.

Poznam trasę

Poznam trasę to ciekawa i unikalna w Polsce usługa, która daje Ci szczegółowy wgląd w skrzyżowania z tras egzaminacyjnych.
Dostęp do strefy egzaminacyjnej to:
1) szczegółowe rysunki skrzyżowań z oznakowaniem,
2) zdjęcia miejsc, które znasz z jazd szkoleniowych,
3) profesjonalne porady Instruktorów oraz komentarze Kursantów

Moja trasa egzaminacyjna

Aplikacja Moja trasa egzaminacyjna daje możliwości wyszukiwania dodanych przez innych użytkowników tras egzaminacyjnych. Wybierz WORD w którym będziesz zdawać egzamin i zobacz gdzie najczęściej jeżdżą egzaminowani. Dajemy Wam także możliwość zapoznania się z poradami instruktorów z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz popularnych pułapek czyhających w strefach egzaminowania.

Wszystko w ZdamyTo

Pakiet Wszystko w ZdamyTo to idealny zestaw do kat B. Razem taniej ! Płacisz raz jednocześnie sporo oszczędzając i masz pełny dostęp do wszystkich wymienionych wyżej usług i aplikacji.
W jednej cenie otrzymujesz:
– E-kurs Multimedialny Podręcznik
– Testy egzaminacyjne Zdamyto on-line
– dostęp do filmów, schematów i tras egzaminacyjnych, czyli usługi Poznam trasę i Moja Trasa egzaminacyjna

Jak za darmo sprawdzić e-kurs ZdamyTo?

 Jeśli jesteś zalogowany w ZdamyTo.coml na belce głównej klikasz E-KURS,
a następnie ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ
Jak korzystać z e-kursu: www.zdamyto.pl/b/zdamyto/73.

Jak za darmo sprawdzić testy on-line ZdamyTo?

 Za nim zakupisz dostęp do testów na wybrany okres czasu możesz zupełnie za darmo sprawdzić czy nasza aplikacja Ci się podoba. Jeśli jesteś zalogowany w ZdamyTo.pl na belce głównej klikasz EGZAMIN następnie NOWE TESTY KAT B, a jak znajdziesz sie na stronie z testami wybierasz przycisk ROZWIĄŻ TEST KAT B.
Jak skutecznie się uczyć opisaliśmy tutaj: www.zdamyto.pl/b/zdamyto/71
System skutecznej nauki, który opracowaliśmy pomógł już tysiącom Kursantów z całej Polski.

Dodaj komentarz